13.11.2017

Прокуратура відсудила на користь держави 30% частку на Сахалінському родовищі

    

Завдяки обґрунтованій та принциповій позиції прокуратури м. Києва у державну власність в особі ПАТ «НАК «Надра України» повернуто частку у розмірі 30% у спільній діяльності за договором щодо розробки Сахалінського родовища у Харківській області, що дає право отримувати прибуток від господарської діяльності.
 
Так, у 2000 році між Полтавським державним геологічним підприємством «Полтаванафтогазгеологія» та ТОВ «Сіріус-1» був укладений договір про спільну інвестиційну та виробничу діяльність на геологічне вивчення та промислову розробку на території Сахалінського нафтогазоконденсатного родовища.
 
Додатковою угодою до договору 2007-му році до складу учасників включено Національну акціонерну компанію «Надра України» та викладено договір про спільну діяльність у новій редакції, за якою розмір частки компанії у договорі становив  30%. У подальшому, між НАК «Надра України» та ТОВ «Голден Деррік» укладено договір купівлі-продажу вказаної частки у праві спільної часткової власності за договором.
 
Разом з тим, у порушення своїх договірних зобов’язань ТОВ «Голден Деррік» не сплатило визначену вартість придбаної частки, у зв’язку з чим зазначений договір розірвано у судовому порядку. За таких обставин частка у спільній власності підлягала поверненню у власність компанії «Надра України».
 
Господарський суд міста Києва погодився з вищезазначеними доводами столичної прокуратури та визнав за ПАТ «НАК «Надра України» право власності на спірну частку у розмірі 30% у спільній діяльності.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 56