11.05.2017

У Києві прокуратура виявила незаконне відчуження об’єкту нерухомості, що належить територіальній громаді

    

Київська місцева прокуратура №9 у суді вимагає поновити майнові права столичної громади та витребувати з незаконного володіння адміністративну будівлю площею більше 700 кв.м. по вул. Волинська  у Солом’янському районі Києва.
 
Встановлено, що за рішенням Центрально - міського районного суду м. Макіївки Донецької області 2013 року право власності на приміщення, які  використовуються  комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» для розміщення підрозділів житлово-експлуатаційної дільниці, були зареєстровані за приватною особою.
 
Проте з’ясувалося, що приватизація цього об’єкту не проводилась і право власності територіальної громади на нього не припинялось. Крім того, суд взагалі не приймав жодного рішення про визнання права власності на вказане нерухоме майно за приватною особою.
 
Враховуючи виявлені порушення, місцева прокуратура заявила позов про витребування вказаного комунального майна з незаконного володіння.
 
Крім того, за цим фактом розслідується кримінальне провадження за ст. 190 КК України (шахрайство), процесуальне керівництво в якому здійснює Київська місцева прокуратура №9.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3452