21.06.2017

Столична прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно 3 державних експертів, викритих у хабарництві

    

Прокуратурою міста Києва завершено досудове слідство та скеровано до суду обвинувальний акт відносно трьох експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, викритих на одержанні неправомірної вигоди.
 
Як установлено слідством, державні експерти вимагали та одержали 25 тис. гривень неправомірної вигоди від громадянина за прискорення проведення повторної посмертної судово-почеркознавчої експертизи, необхідної для вирішення цивільного позову.
 
Службовців експертної установи затримали «на гарячому» 18 січня 2017 року одразу після одержання ними зазначених коштів.
 
Під час досудового розслідування здобуто беззаперечні докази вчинення вказаними особами злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
 
За вчинене їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2555