25.07.2017

Посадовцю «Укрзалізниці», викритому у корупції, оголошено ще одну підозру – за декларування недостовірної інформації

    

Слідчими прокуратури міста Києва в межах розслідування факту прийняття пропозиції 4-х мільйонного хабара посадовцями Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» встановлено факт умисного невнесення до електронної декларації одним з підозрюваних відомостей про майно та грошові кошти.
 
Так, у ході обшуків за місцем проживання заступника юридичного департаменту ПАТ «Укрзалізниця», а також індивідуальної банківської скриньки, зареєстрованої на ім’я його дружини,  було виявлено та вилучено понад 220 тисяч доларів США, 13,5 тисяч Євро, 7 золотих злитків 999,9 проби, коштовні годинники тощо.
 
Як з’ясувалося, незважаючи на обов’язковість подання до Національного агентства з питань запобігання корупції відомостей про вказані грошові кошти та цінності, фігурантом кримінального провадження такого повідомлення до НАЗК не надіслано та відповідні зміни в електронну декларацію не внесено. В декларації, що була подана посадовцем, відображено лише 150 тисяч гривень на рахунку дружини.
 
Відтак, за результатами досудового розслідування 24.07.2017 заступнику юридичного департаменту ПАТ «Укрзалізниця» повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України (декларування недостовірної інформації).
 
Наразі матеріали вказаного кримінального провадження приєднані до матеріалів розслідування щодо факту прийняття цієї особою пропозиції неправомірної вигоди. На вилучене майно та грошові кошти судом накладено арешт.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1263