31.08.2017

У Києві затримано зловмисників, які систематично нападали на підприємців та відбирали гроші у великих розмірах, а в останнього - 6,5 млн гривень (ФОТО)

     

За належного процесуального керівництва прокуратури міста Києва та проведених слідчих та оперативно-розшукових заходів вдалося затримали 4 чоловік, які підозрюються у вчиненні серії розбійних нападів на підприємців.
 
30 серпня 2017 року, зловмисники, рухаючись на  Брест-Литовському шосе на автомобілі "БМВ", заблокували машину потерпілого, поранили його пострілами у плече та відібрали сумку з 6,5 млн гривень.
 
У столиці було введено план "Перехоплення" і як результат – вже за кілька годин зловмисники були затримані.
 
Усі четверо чоловіків – громадяни Грузії, які тимчасово проживали у столиці та упродовж тривалого часу заробляли розбійними нападами, із застосуванням вогнепальної зброї, на підприємців.
 
Під час обшуків правоохоронці вилучили у затриманих пістолети, автомат Калашникова, велику кількість набоїв, комплекти номерних знаків для автомобілів, мобільні телефони, радіостанції, навігатори, балаклави, рукавички,  перуки, близько 40 наборів ключів, відмички, інше знаряддя, яке використовувалося для вчинення злочинів, а також грошові кошти.
 
На даний час за погодження з прокуратурою міста Києва усім затриманим повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном в особливо великих розмірах, вчинений групою осіб).
 
Готується клопотання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Також перевіряється причетність затриманих до інших злочинних епізодів.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3855