10.10.2017

Горе-матері, яка на 11 днів залишила без нагляду двох своїх дітей, продовжили арешт

    

За клопотанням Київської місцевої прокуратури №1 Голосіївський районний суд Києва продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою жінці, яка на 11 днів залишила самих у квартирі двох малолітніх дітей, в результаті чого одна дитина померла.
 
Термін запобіжного заходу суд визначив до 03 грудня 2017 року.
 
Вказане рішення було ухвалене під час першого засідання по суті за обвинуваченням 22-річної мешканки Києва у навмисному вбивстві малолітньої дитини.  У ході засідання прокурор зачитав обвинувальний акт та вніс клопотання про продовження обвинуваченій запобіжного заходу у вигляді тримання. Суд задовольнив вказане клопотання.
 
Наступне засідання призначене на 6 листопада.
 
Нагадаємо, на початку грудня минулого року 21-річна мешканка Києва Владислава Т. на 11 днів залишила у зачиненій квартирі однорічного сина та 2-річну доньку. Повернувшись додому, жінка виявила хлопчика мертвим, а дівчинку - у непритомному стані.  У березні 2017 року Київською місцевою прокуратурою №1 обвинувальний акт стосовно горе-матері було скеровано до суду для розгляду по суті. ЇЇ дії кваліфіковано як умисне вбивство малолітньої дитини (п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 266