09.11.2017

В аеропорту «Бориспіль» затримали торгівця людьми при спробі переправити 4 українських дівчат до міста Дубай (ФОТО )

    

Прокуратурою міста Києва спільно з УБЗПТЛ в м. Києві та СУ ГУ НП в м. Києві на території аеропорту «Бориспіль» затримано 32-річного громадянина Азербайджану, який намагався переправити 4 українських дівчат віком від 20 до 25 років до міста Дубай (ОАЕ) з метою сексуальної експлуатації.
 
Установлено, що затриманий упродовж останніх 3 років займався вербуванням та переправленням молодих українок  до Туреччини та ОАЕ, обіцяючи їм значні заробітки. В дійсності ж у жінок відбирали паспорти та змушували відпрацьовувати кошти, витрачені на оформлення візових і проїзних документів, надаючи інтимні послуги, тим самим втягуючи їх у боргову залежність.  
 
В межах розслідування правоохоронцями також задокументовано факт переправлення зловмисником через державний кордон ще однієї 24-річної українки.
 
На даний час затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 149 Кримінального кодексу України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 
 

кількість переглядів: 3431