04.12.2017

Столичні правоохоронці попередили реалізацію 28 тонн контрафактного алкоголю

    

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №4 слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві за оперативним супроводженням ГУБКОЗ СБУ в рамках розслідування кримінального провадження на території Одеської області викрито підпільні склади, які використовувались для зберігання та збуту контрафактної алкогольної продукції.
 
Так, під час проведення слідчих дій в приміщеннях складів та транспортних засобах, що використовувались для перевезення контрафакту, правоохоронці виявили та вилучили близько 28 тонн спиртової суміші, та обладнання необхідного для її розливу. Вказану контрафактну продукцію планувалося розповсюджувати на території Києва, Київської області та інших регіонів України.
 
На даний час призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоров’я людей, які могли вживати вказану продукцію.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), триває.
 
  
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 136