25.05.2018

Шлюбному аферисту з Молдови оголосили ще одну підозру

    

Київською місцевою прокуратурою №8 повідомлено про підозру за ще одним епізодом шахрайства так званому «шлюбному аферисту» - 32-річному громадянину Республіки Молдова, жертвами якого стали кілька жінок та їх родичів з різних регіонів України.
 
Черговою жертвою шахрая стала киянка, з якою він познайомився у липні минулого року. Представившись акціонером іноземного банку, він невдовзі запропонував жінці одружитися та навіть визначив дату весілля. На святкування та інші потреби батьки потерпілої виділили грошові кошти, частину з яких аферист витратив на весільний наряд, а решту (майже 130 тис. гривень) залишив собі. Заволодівши грошима нареченої, аферист втік.
 
За цим епізодом Київською місцевою прокуратурою №8 зловмиснику оголошено підозру за ч. 2 ст. 190 КК України - заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що завдало значної шкоди потерпілій, вчинене повторно.
 
Зазначимо, що вказаний громадянин перебував у міжнародному розшуку та був затриманий у столиці у квітні поточного року. Представляючись працівником адміністрації Президента України, він входив у довіру жінкам та пропонував їм одружитися. Одночасно аферист встигав ошукати і родичів цих жінок, пропонуючи спільний бізнес та беручи на це гроші.
 
На сьогодні, окрім останнього епізоду, на рахунку зловмисника ще 6 доведених фактів шахрайства на суму 1,5 млн гривень, по яких йому оголошено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2117