18.06.2018

Прокуратура Києва вимагає повернути державі будівлю вартістю 117 млн гривень

    

Прокуратура міста Києва заявила позов до Господарського суду міста Києва з вимогою повернути державі об’єкт нерухомості вартістю майже 117 млн гривень на вул. Івана Гонти у Києві.
 
Приміщення площею понад 4 тис. кв. м, які розміщені у нежитловому будинку, належали до державної власності та не підлягали приватизації. Тривалий час вказаним майном користувалось Державне підприємство спеціалізованих ремонтно-будівельних та монтажно-налагоджувальних робіт «Київкомунекологія».
 
У 2017 році, незважаючи на встановлену заборону на відчуження цього об’єкту, право власності на приміщення було зареєстровано за приватним підприємством «Дартс» на підставі договору купівлі-продажу від 10.11.2003.
 
Водночас прокуратура м. Києва з’ясувала, що Фонд державного майна України згоду на відчуження вказаних приміщень не надавав, аукціон з продажу цього майна не проводився, а договір купівлі-продажу від 10.11.2003 взагалі не укладався.
 
У зв’язку з цим, прокуратура столиці звернулась до суду з вимогою визнати недійсним договір купівлі-продажу нерухомого майна від 10.11.2003 та скасувати державну реєстрацію права власності на спірне майно за приватним підприємством.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4424