20.06.2018

За сприяння органів прокуратури у державну власність повернуто будівлю «Банку крові» на вул. Бульварно-Кудрявській

    

За принциповою та наполегливою позицією Київської місцевої прокуратури №10 поновлено майнові права держави на нежилу будівлю загальною площею понад 700 кв.м. та вартістю понад 65 млн гривень на вул. Бульварно-Кудрявській,27 у Шевченківському районі м. Києва, яка на правах користування перебуває у розпорядженні ЗАТ «Банк крові».
 
Вказана будівля знаходиться у віданні Національної академії медичних наук України та перебуває на балансі Державної установи «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України».
 
Утім у 2016 році право власності на даний об’єкт нерухомості на підставі підробленого договору купівлі-продажу було зареєстровано за фізичною особою та внесено в статутний фонд приватного товариства.
 
Враховуючи, що майно вибуло з власності держави в обхід встановленої законодавством процедури, Київською місцевою прокуратурою №10 вжито заходів реагування шляхом подання позову до Господарського суду м. Києва.
 
На сьогодні, рішенням суду в повному обсязі підтримано позицію прокуратури та спірне майно витребувано у державну власність.
 
Разом з тим повідомляємо, що досудове розслідування за фактом незаконного вибуття вказаної будівлі у приватну власність (ч. 4 ст. 190 КК України, ч.ч.1, 3 ст. 358 КК України) триває. Вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до незаконного відчуження державного майна.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2717