09.07.2018

Столична прокуратура відстояла в апеляції довічне позбавлення волі для зловмисника, який вбив громадянку США та скалічив її матір

    

Апеляційний суд м. Києва підтримав принципову позицію прокуратури міста Києва та залишив в силі вирок 37-річному зловмиснику, обвинуваченому у вбивстві громадянки США та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень її матері.
 
Як вже повідомлялось, у червні 2017 року чоловік під вигаданим приводом проник у квартиру 66-річної жінки та з ножем напав на неї, спричинивши важкі поранення. Донька потерпілої, 43-річна громадянка США, яка в той момент перебувала в квартирі, намагалась зупинити зловмисника. Проте також отримала ножові поранення, які виявилися несумісні з життям.
 
За вироком суду злочинця було визнано винним за п. 1, 7 ч. 2 ст. 115 КК України та засуджено до довічного позбавлення волі.
 
Не погоджуючись із прийнятим рішенням, обвинувачений подав апеляційну скаргу, в якій просив суд пом’якшити йому покарання, оскільки вважає його занадто суворим і таким, що не відповідає принципам достатності  покарання для виправлення винного.
 
Апеляційний суд м. Києва, врахувавши доводи прокурора, який категорично заперечував проти задоволення апеляційної скарги, залишив без змін вирок Оболонського райсуду м. Києва.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1178