12.11.2019

Кіберзлочинця, який переховувався у Києві від ФБР, заарештовано на 2 місяці

     

За клопотанням прокуратури міста Києва ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 11.11.2019 застосовано екстрадиційний арешт строком на 2 місяці відносно громадянина Литовської Республіки, який перебував у міжнародному розшуку та був затриманий в Києві.
 
Розслідування щодо злочинної діяльності 32-річного іноземця почалося ще у 2010 році співробітниками Федерального бюро розслідування та Служби розслідування фінансових злочинів США. 
 
Чоловік був оголошений у розшук для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення ряду кримінальних правопорушень у сфері незаконного доступу до банківських рахунків. Серед іншого його підозрюють у викраденні 6 мільйонів доларів США з рахунків американських фінансових установ, заволодінні персональними даними та легалізації доходів одержаних злочинним шляхом. 
 
Затримання іноземця відбулося в одному зі столичних готелів, де він тимчасово проживав. 
 
Усвідомлюючи неможливість уникнення екстрадиції до Сполучених Штатів Америки іноземець дав згоду на спрощений порядок його видачі. На даний час прокуратурою міста Києва розпочато відносно нього екстрадиційну перевірку.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 
Фото Департамент Кіберполіції.

кількість переглядів: 1902