21.05.2021

160 тисяч гривень за поліпшення умов утримання - співробітницю СІЗО підозрюють у хабарництві

         

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру співробітниці ДУ «Київський слідчий ізолятор» в одержанні неправомірної вигоди за створення особливих умов утримання в режимній установі.
 
Згідно з матеріалами слідства, молодший інспектор 2-ої категорії відділу режиму і охорони ДУ «Київський слідчий ізолятор» погодилася за грошову винагороду забезпечувати одному з ув’язнених та його співкамерникам більш комфортні умови утримання в СІЗО, а також передавати заборонені предмети, а саме спиртні напої, мобільні телефони, зарядні пристрої до них, SIM-картки тощо.
 
За такі послуги співробітниця СІЗО упродовж 2019 року отримувала від арештанта на банківську картку грошові кошти у сумі від 6 до 15 тисяч гривень щомісяця.
 
Загальна сума неправомірної вигоди, яку отримала підозрювана за цей період, склала понад 160  тис. гривень.
 
Вказаній службовій особі повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди у значному розмірі, для себе, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища) та обрано запобіжний захід.
 
Крім того, ув’язненому, який надавав неправомірну вигоду співробітниці СІЗО,  повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 369 КК України.
 
Викрито правопорушення прокурорами спільно з слідчими теруправління ДБР у м. Києві за оперативного супроводження ГУ БКОЗ СБУ.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1809