20.10.2021

Директора КП «Житло-Сервіс» підозрюють у службовій недбалості зі збитками у 4 млн гривень

                      

За процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру директору Комунального підприємства з експлуатації і ремонту «Житло-Сервіс» за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.
 
Встановлено, що упродовж 2017-2018 років комунальне підприємство  «Житло-Сервіс» уклало з приватною фірмою договори про надання послуг з охорони паркувальних майданчиків.
 
Відповідно до умов договорів підрядник зобов’язувався за рахунок власного штату працівників здійснювати охорону паркувальних майданчиків. При цьому директор фірми, не маючи у штаті необхідної кількості співробітників, зазначав у актах виконаних робіт про їх повне і якісне виконання.
 
Надалі вказані акти внаслідок неналежного виконання своїх службових обов’язків були підписані директором КП «Житло-Сервіс», чим спричинено збитки столичному бюджету на суму понад 4 мільйони гривень.
 
19 жовтня 2021 року за результатами розслідування директору КП «Житло-Сервіс» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість).
 
Досудове розслідування триває.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури 

кількість переглядів: 1567