10.07.2024

У Києві працівника університетського гуртожитку підозрюють у вчиненні розпусних дій відносно 14-річного хлопця

                                

За процесуального керівництва ювенальних прокурорів Печерської окружної прокуратури 66-річному мешканцю Київщини повідомлено про підозру у вчиненні розпусних дій щодо неповнолітнього хлопця, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 156 КК України.
 
Підозрюваний працюючи на посаді заступника завідувача гуртожитку одного зі столичних університетів запросив до своєї кімнати хлопця, якому на той момент було 14 років та запропонував йому зробити масаж. Подія мала місце, коли більшість студентів через початок війни залишили гуртожиток, залишитись дозволили лише тимчасово переміщеним особам.
 
Спочатку чоловік запропонував хлопцю лягти на ліжко задля масажу, а потім вчинив щодо нього розпусні дії. Чоловік торкався статевих органів неповнолітнього, усвідомлюючи протиправність таких дій.
 
Вчинені розпусні дії стали для підлітка психотравмуючими, супроводжувались негативними переживаннями сорому, безпорадності та позначились на його звичайній поведінці, емоційному стані. Тож хлопець розповів цю ситуацію близьким.
 
З метою реалізації принципів правосуддя, дружнього до дитини та найменшої травматизації, слідчі дії з неповнолітнім в кримінальному провадженні проведені із залученням психолога, законного представника у спеціально обладнаному приміщенні на базі Центру «Барнахус».
 
Наразі працівнику гуртожитку повідомлено про підозру. З посади у гуртожитку його звільнили майже одразу після вказаних подій.
 
Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.
 
Досудове розслідування проводять слідчі Печерського управління поліції м. Києва.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 1822