27.03.2018

Прокуратура через суд вимагає скасувати 8 рішень Київради щодо комплексних забудов, які суперечать Генеральному плану міста Києва

    

Прокуратура міста Києва через суд вимагає скасувати 8 рішень Київської міської ради про затвердження детальних планів територій, які суперечать Генеральному плану міста Києва.
 
Вказані рішення були ухвалені Київрадою упродовж 2016-2017 років та стосуються комплексної забудови окремих мікрорайонів на території Голосіївського, Дніпровського, Солом’янського та Шевченківського районів міста Києва.
 
Однак по своїй суті детальні плани цих територій не корелюються з Генеральним планом міста Києва та, у тому числі, передбачають будівництво багатоповерхових житлових будинків, а також громадських будівель та споруд на територіях, які належать до промислових, комунально-складських, зелених зон та до територій іншого призначення.
 
Наведене суперечить вимогам чинного земельного та містобудівного законодавства.
 
За вказаних обставин прокуратурою міста Києва до окружного адміністративного суду м. Києва пред’явлено 8 позовів про скасування рішень Київської міської ради про затвердження вказаних детальних планів територій.
 
На даний час розгляд справ судом триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3008