11.01.2019

У Києві до 8,5 років позбавлення волі засудили ґвалтівника-рецидивіста

    

Прокурорами Київської місцевої прокуратури №2 підтримано публічне обвинувачення відносно раніше судимого чоловіка, який зґвалтував 24-річну дівчину у Дарницькому районі столиці.
 
Злочин стався вночі 13 липня 2018 року біля озера «Лебедине». Зловмисник підбіг до потерпілої ззаду, схопив за шию та, користуючись фізичною перевагою, відтягнув у безлюдне місце, де вчинив насильство.  
 
Завдяки злагодженим діям правоохоронців особу ґвалтівника вдалось встановити. Ним виявився 36-річний мешканець столиці, раніше неодноразово судимий, в тому числі за злочин проти статевої свободи і недоторканості особи.
 
Одразу після вчинення злочину чоловік покинув роботу та постійне місце проживання, намагаючись уникнути відповідальності, однак, незважаючи на це, був встановлений та затриманий.
 
Завдяки принциповій позиції прокурорів його вину у вчиненні злочинів, передбачених статтями 152 та 153 КК України доведено беззаперечно.  Вироком суду від 11.01.2019 року зловмисника засуджено до 8 років 6 місяців позбавлення волі.
 
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 904