18.03.2019

У Києві відбувся турнір з міні-футболу «Весна 2019» серед працівників органів столичної прокуратури

У суботу, 16 березня 2019 року, у Києві відбувся товариський турнір з міні-футболу серед збірних команд органів столичної прокуратури.

Участь у змаганнях взяли 2 команди апарату прокуратури міста Києва та 10 київських місцевих прокуратур. До своїх команд також долучилися керівники та їх заступники.

Матчі турніру виявилися напруженими та цікавими. Усі команди продемонстрували чудову фізичну форму, гарні результати й професійну майстерність.

Переможцем змагань стала команда прокуратури міста Києва, яка впевнено переграла суперників в усіх групових етапах. Київська місцева прокуратура № 9 здобула друге місце, а третє місце розділили команди Київських місцевих прокуратур №2 та №4.

Кращим гравцем турніру став Євген Жила, а кращим вратарем –  Ярослав Коцовський.

По закінченню турніру прокурор міста Києва Роман Говда подякував спортсменам за яскраву гру та нагородив переможців медалями та кубками. Окремо прокурор подякував численним вболівальникам за атмосферу футбольного свята та щирі емоції.

Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм лише перемог у майбутньому!