20.05.2019

Київська прокуратура оскаржила зняття судимості з екс-нардепа В. Лозінського

     

Київська місцева прокуратура №4 оскаржила в Київському апеляційному суді ухвалу Дніпровського райсуду щодо дострокового зняття судимості з колишнього депутата Верховної Ради В. Лозінського, засудженого у 2013 році до 10 років позбавлення волі за ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 296 КК України.
Так, під час засідання судом не була належним чином перевірена інформація про те, яким чином вказана особа довела своє виправлення.
Клопотання сторони захисту не містило характеристик з місця проживання, роботи або з органів, що здійснюють за особою нагляд, яка має судимість, щодо його поведінки і реального виправлення. Також не було надано даних про відшкодування заподіяної злочином шкоди і документів про поведінку засудженого під час умовно-дострокового звільнення, зокрема про вчинення або невчинення нових кримінальних злочинів.
Вказані обставини взагалі не були розглянуті та досліджені в судовому засіданні.
Зважаючи на викладене, місцева прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з апеляційною скаргою, у якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції та постановити нову, якою відмовити у задоволенні клопотання щодо зняття судимості з В. Лозінського.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1313