26.06.2019

Чоловіку, який тривалий час знущався над своєю 65-річної матір’ю, оголошено підозру в домашньому насильстві

     

Київською місцевою прокуратурою №4 оголошено про підозру 36-річному чоловіку за фактом вчинення систематичного домашнього насильства стосовно своєї матері.
 
Підозрюваний ніде не працює та проживає разом із своєю матір’ю в Дніпровському районі Києва фактично за її рахунок та в її квартирі. З початку 2019 року чоловік неодноразово вчиняв щодо 65-річної жінки, яка працювала на 2 роботах, психологічне та фізичне насильство, яке виражалося у вечірніх нецензурних лайках іноді із застосуванням фізичної сили.
 
Не зупинило чоловіка і складення щодо нього у лютому 2019 року 4 адміністративних протоколів за вчинення насильства в сім’ї, відповідальність за яке передбачена ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 
Внаслідок того, що неправомірні дії сина не припинилися і після накладення на нього адміністративного стягнення у виді штрафу, жінка змушена була звернутися за допомогою до психолога, оскільки вказана ситуація призвела до фізичних та психологічних страждань, спричинених сварками та побоями. Крім того, потерпіла таки звернулася із заявою до органів поліції про вчинення відносно неї кримінально-карних діянь з боку сина.
 
На даний час молодику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України, а саме умисному систематичному вчиненні фізичного, психологічного та економічного насильства щодо особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних та психологічних страждань, емоційної залежності та погіршення якості життя потерпілої особи.
 
Наразі, слідством вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1010