11.11.2019

Завершено досудове розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди столичним поліцейським

     

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно 21-річного оперуповноваженого Солом’янського УП ГУ НП у м. Києві, викритого на одержанні неправомірної вигоди у сумі 25 тис. гривень.
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник оперативного підрозділу, достовірно знаючи про відсутність процесуальних повноважень, шляхом обману пропонував громадянину надати йому неправомірну вигоду у розмірі 1 тис. доларів США за повернення раніше вилученого мотоциклу, а також за прийняття рішення про закриття кримінального провадження за фактом використання підробленого документу на вказаний транспортний засіб.
 
У липні поточного року під час передачі 25 тис. гривень неправомірної вигоди оперуповноваженого затримали правоохоронці.
 
Обвинувальний акт за ч.2 ст. 15, ч. 1 ст. 190, ч.2 ст. 15, ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України скеровано до Солом’янського районного суду для розгляду по суті.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими ДБР під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва.
 
Правоохоронцю загрожує до 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 672