19.02.2021

Хабар у 2300 доларів США за присвоєння групи інвалідності учаснику АТО - повідомлено про підозру ще одному медпрацівнику

                                                                            

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури у межах розслідування кримінального провадження за фактом вимагання хабара з учасника АТО в Клініці амбулаторної допомоги Національного військово-медичного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» повідомлено про підозру ще одному медпрацівнику (ч. 4 ст. 368-4 КК України).
 
Нагадаємо, 15 грудня 2020 року правоохоронці викрили «на гарячому» лікаря вказаної Клініки під час одержання 2300 доларів США від учасника АТО за видачу йому довідки про встановлення 2-ої групи інвалідності, отриманої внаслідок участі у бойових діях.
 
У ході проведення досудового розслідування встановлено причетність ще одного працівника Клініки до вчинення зазначеного кримінального правопорушення, а саме лікаря ординатора, яка у змові з іншою підозрюваною за грошову винагороду обіцяла вирішити питання щодо встановлення заявнику групи інвалідності.
 
Наразі досудове розслідування триває.
 
Викриття корупційного злочину проводилося прокурорами спільно з територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві, та Головним оперативним управлінням ДБР.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 333