28.01.2022

10 років позбавлення волі за зберігання наркотиків та психотропів - засуджено двох осіб

                                                     

За підтримання публічного обвинувачення Дарницької окружної прокуратури міста Києва оголошено обвинувальний вирок двом жителям Миколаївської області, викритих у зберіганні наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, 4 ст. 321 КК України).
 
Згідно матеріалів слідства, в листопаді 2018 року обвинувачені були затримані працівниками Дарницького УП ГУНП у м. Києві за підозрою у причетності до незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.
 
У подальшому, за місцем мешкання зловмисників правоохоронці  вилучили близько 900 згортків з метадоном, понад 6 800 таблеток із сильнодіючим лікарським засобом дифенгідрамін (димедрол), 3 330 таблеток, що містили сильнодіючий лікарський засіб зопіклон, посуд з нашаруванням наркотичних речовин, тощо.
 
Вартість вилучених речовин становила понад 2 млн гривень.
 
У ході судового розгляду обвинувачені заперечували свою причетність до незаконної діяльності.
 
Однак прокурором у суді повністю доведено вину обвинувачених у незаконному зберіганні наркотичних засобів, психотропних речовин та сильнодіючих лікарських засобів в особливо великих розмірах.
 
Вироком Дарницького районного суду міста Києва зловмисників визнано винними в інкримінованих злочинах та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 751