Заступник прокурора міста Києва

Корж Анатолій Степанович

старший радник юстиції

Народився у 1969 році в селищі Антонівка міста Херсона. У 2001 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури працює з червня 2001 року на посадах: слідчого Херсонської транспортної прокуратури; старшого слідчого слідчого відділу прокуратури Херсонської області; помічника прокурора та прокурора Скадовського району Херсонської області; помічника прокурора Херсонської області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов''''язаних з обмеженням свободи громадян, начальника відділів прокуратури Херсонської області; першого заступника прокурора Херсонської та Львівської областей.

07 травня 2015 року призначений на посаду заступника прокурора міста Києва.


Перший заступник прокурора міста Києва

Кононенко Павло Миколайович

Народився у 1964 році у с. Кам’янка Добропільського району

Донецької області.

У 1992 році закінчив Українську академію внутрішніх справ.

З жовтня 1984 року до жовтня 2010 року перебував на службі в органах внутрішніх справ України.

З грудня 2010 року до квітня 2013 року обіймав посади заступника директора, директора з питань безпеки Публічного акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль» дирекції Дніпропетровської області. З червня 2013 року до липня 2016 року - радника голови правління, заступника голови правління з питань безпеки Публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро».

21 липня 2016 року призначений на посаду першого заступника прокурора міста Києва.

 


Заступник прокурора міста Києва

Репецький Сергій Васильович

Народився у 1979 році в місті Красилів Хмельницької області.

У 2001 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України.

З липня 2001 року до червня 2004 року працював слідчим в органах внутрішніх справ України. З лютого по вересень 2005 року обіймав посаду головного спеціаліста – юрисконсульта Голосіївського районного центру зайнятості міста Києва. З кінця 2005 року до серпня 2016 року – адвокат та юрисконсульт приватних компаній.

26 серпня 2016 року призначений на посаду заступника прокурора міста Києва.

 

 

 


Заступник прокурора міста Києва

Андрєєв Андрій Васильович

старший радник юстиції

Народився у 1977 році в місті Ровеньки Луганської області.

У 1998 році закінчив Університет внутрішніх справ, у 2011 році – Національну академію прокуратури України, кандидат юридичних наук.

В органах прокуратури працює з травня 2001 року на посадах: слідчого, старшого слідчого прокуратури міста Ровеньки Луганської області; прокурора відділу, старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах, заступника начальника та начальника відділу прокуратури Луганської області; начальника управління прокуратури міста Києва; заступника прокурора Луганської області; заступника начальника Департаменту, начальника управління Генеральної прокуратури України.

15 серпня 2016 року призначений на посаду заступника прокурора міста Києва.