Заступник прокурора міста Києва

Стояновський Євген Олександрович

Народився в 1979 році у м. Запоріжжя.

У 2001 році закінчив військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

З 2001 по 2010 роки працював на посадах слідчого, старшого слідчого, помічника військового прокурора гарнізону, прокурора відділу та помічника військового прокурора Центрального регіону України.

З 2010 року переведений до Генеральної прокуратури України, де обіймав посади від прокурора відділу Головного управління військових прокуратур до начальника відділу Головного управління представництва та організації участі у кримінальному провадженні в суді Генеральної прокуратури України.

З вересня по грудень 2019 року — заступник начальника Департаменту представництва інтересів держави в суді — начальник управління організації представництва Департаменту представництва інтересів держави в суді Генеральної прокуратури України.

29 квітня 2020 року наказом Генерального прокурора призначений на посаду заступника прокурора міста Києва.

Відзначений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України».


Заступник прокурора міста Києва

Бака Максим Павлович

Народився в 1986 році у м. Полонне Хмельницької області.

У 2008 році закінчив навчання в Національній юридичний академії України імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство».

Роботу в органах прокуратури розпочав у 2008 році в прокуратурі Солом’янського району м. Києва на посаді помічника прокурора.

 У 2011-2014 роках працював на посадах слідчого прокуратури Солом’янського району м. Києва, прокурора та старшого прокурора прокуратури Солом’янського району м. Києва.

Обіймав посади прокурора відділу Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності; заступника начальника та начальника відділу Департаменту забезпечення діяльності керівництва Генеральної прокуратури України.

 У листопаді 2019 року призначений на посаду начальника управління перевірок стану організації прокурорської роботи Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи Генеральної прокуратури України.

Наказом Генерального прокурора від 26 грудня 2019 року призначений на посаду заступника прокурора міста Києва.

Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».