Керівники структурних підрозділів прокуратури міста Києва

управління нагляду у кримінальному провадженні

ХАРЛОВ Олександр Олександрович

відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності

МАТЮШЕНКО Юрій Анатолійович

перший наглядовий відділ за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення

ЛОГАЧОВ Віктор Сергійович

другий наглядовий відділ за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення

ОРЛОВ Вадим Олександрович

відділ нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя

ТКАЧУК Дмитро Володимирович

перший відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

КРАВЕЦЬ Олександр Олександрович

другий відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

ПАЛЬЧУКОВ Олексій Юрійович

відділ нагляду за додержанням законів органами СБУ та державної прикордонної служби

РУДЕНКО Вадим Юрійович

відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби

СУХОВЕТРУК Ірина Ігорівна

відділ нагляду за додержанням законів органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю

ЮРЧЕНКО Олександр Євгенович

відділ приймання‚ опрацювання та аналізу оперативної інформації

МАТВІЙЧУК Юрій Миколайович

відділ організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності

ОНИЩЕНКО Сергій Вячеславович

управління з розслідування кримінальних проваджень слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва

АВРАМЕНКО Олександр Іванович

перший слідчий відділ

БІЛОУС
Юрій
Володимирович

другий слідчий відділ

БАРАНОВ Микола Юрійович

третій слідчий відділ

ДЕМІДОВ Ігор Іванович

четвертий слідчий відділ

ЧУБАРОВ Юрій Геннадійович

перший відділ процесуального керівництва

САНИЦЬКИЙ Євген Вікторович

другий відділ процесуального керівництва

АРСЕНТЬЄВ Данило Сергійович

третій відділ процесуального керівництва

СТЕПАНЧУК Андрій Юрійович

організаційно-методичний відділ

АНДРІЄВСЬКА Ольга Вікторівна

управління підтримання державного обвинувачення в суді

РЕМЕНЮК Юрій Петрович

відділ забезпечення державного обвинувачення у регіоні

КЛИМЕНКО Віктор Анатолійович

відділ підтримання державного обвинувачення в апеляційному суді

ТЕРТИЧНИЙ Олександр Анатолійович

управління представництва інтересів громадянина або держави в суді

ТКАЧЕНКО Вадим Вікторович

відділ представництва в адміністративному судочинстві

СМІТЮХ Василь Євдокимович

відділ представництва в господарському судочинстві

ВАСИЛЮК Ольга Григорівна

відділ представництва в цивільному судочинстві та органів прокуратури в суді

ЛЕЛИЦЯ Валерія Вікторівна

відділ організації представництва

ДЬОГТЯР Оксана Анатоліївна

відділ представництва при виконанні судових рішень

ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій Миколайович

відділ роботи з кадрами

ДЗЮНИК Валентина Петрівна

відділ організаційного та правового забезпечення

ЧЕПЕНКО Ігор Григорович

відділ організації прийому громадян‚ розгляду звернень та запитів

ЛЕВЧЕНКО Олена Анатоліївна

відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції

ГАВРОНСЬКИЙ Олег Олександрович

відділ ювенальної юстиції

ШИКЕРИНЕЦЬ  Олена Володимирівна

відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру

НАУМЕНКО Олексій Леонідович

відділ ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи

СТРЕЛЮК Ян Володимирович

відділ інформаційних технологій

КОПИЛ Сергій Іванович

відділ міжнародного співробітництва

НАГАЛЬНЮК Роман Васильович

відділ документального забезпечення

ЯКИМЕНКО Ольга Миколаївна

відділ фінансування та бухгалтерського обліку

КОВАЛЬСЬКА Тамара Анатоліївна

відділ матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових
МУСІН
Євген Олегович
 

режимно-таємна частина

РАЛКО Людмила Сергіївна

прес-секретар

МАКСИМЕЦЬ Надія Вікторівна

 

 

 

У рубриці немає жодного документу