Керівники структурних підрозділів прокуратури міста Києва

управління нагляду у кримінальному провадженні

 КРАВЕЦЬ Олександр Олександрович

відділ нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності

МАТЮШЕНКО Юрій Анатолійович

перший наглядовий відділ за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення

ЛОГАЧОВ Віктор Сергійович

другий наглядовий відділ за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення

ОРЛОВ Вадим Олександрович

відділ нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя

ТКАЧУК Дмитро Володимирович

перший відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

КОЦОВСЬКИЙ Ярослав Васильович

другий відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

ПАЛЬЧУКОВ Олексій Юрійович

третій відділ процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення

ДЕМІДОВ Ігор Іванович

відділ нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби

СУХОВЕТРУК Ірина Ігорівна

відділ нагляду за додержанням законів органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю

ЮРЧЕНКО Олександр Євгенович

відділ приймання‚ опрацювання та аналізу оперативної інформації

РОМАНЯК Дмитро Михайлович

відділ організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності

ОНИЩЕНКО Сергій Вячеславович

управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Територіальному управлінню Державного бюро розслідувань, розташованому у місті Києві

СТЕПАНЧУК Андрій Юрійович

перший відділ процесуального керівництва

АРСЕНТЬЄВ Данило Сергійович

другий відділ процесуального керівництва

САНИЦЬКИЙ Євген Вікторович

третій відділ процесуального керівництва

БОГДАНОВ Олексій Миколайович

четвертий відділ процесуального керівництва

БАРАНОВ Микола Юрійович

організаційно-методичний відділ

АНДРІЄВСЬКА Ольга Вікторівна

управління підтримання обвинувачення в суді

РЕМЕНЮК Юрій Петрович

відділ забезпечення обвинувачення в регіоні

КЛИМЕНКО Віктор Анатолійович

відділ забезпечення обвинувачення в апеляційному суді

ТЕРТИЧНИЙ Олександр Анатолійович

управління представництва інтересів держави в суді

ТКАЧЕНКО Вадим Вікторович

відділ представництва в адміністративному судочинстві

СМІТЮХ Василь Євдокимович

відділ представництва в господарському судочинстві

ВАСИЛЮК Ольга Григорівна

відділ представництва в цивільному судочинстві та органів прокуратури в суді

ЛЕЛИЦЯ Валерія Вікторівна

відділ організації представництва

ДЬОГТЯР Оксана Анатоліївна

відділ представництва при виконанні судових рішень

ЧУМАЧЕНКО Андрій Анатолійович

відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції

ГАВРОНСЬКИЙ Олег Олександрович

відділ нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України

РУДЕНКО Вадим Юрійович

відділ роботи з кадрами

ДЗЮНИК Валентина Петрівна

відділ організаційного та правового забезпечення

ЧЕПЕНКО Ігор Григорович

відділ організації прийому громадян‚ розгляду звернень та запитів

ЛЕВЧЕНКО Олена Анатоліївна

відділ ювенальної юстиції

БАГАНЕЦЬ Олександр Олексійович

відділ нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру

НАУМЕНКО Олексій Леонідович

відділ ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи

СТРЕЛЮК Ян Володимирович

відділ інформаційних технологій

КОПИЛ Сергій Іванович

відділ міжнародного співробітництва

НАГАЛЬНЮК Роман Васильович

відділ документального забезпечення

ЯКИМЕНКО Ольга Миколаївна

відділ фінансування та бухгалтерського обліку

КОВАЛЬСЬКА Тамара Анатоліївна

відділ матеріально-технічного забезпечення та соціально-побутових потреб

САМОЛУДЧЕНКО Сергій Миколайович

режимно-таємна частина (на правах відділу)

РАЛКО Людмила Сергіївна

прес-секретар

МАКСИМЕЦЬ Надія Вікторівна

 

 

У рубриці немає жодного документу