Порядок подачі усних та електронних звернень до Київської міської прокуратури

 

Статтею 5 Закону України «Про звернення громадян» визначено, що звернення може бути усним чи письмовим.

 

Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного звязку через визначені телефонні «гарячі лінії» та записуються (реєструються ) посадовою особою.

 

Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформленні відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного звязку (електронне звернення).

 

        У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
         З метою реалізації вищевказаних норм Закону у Київській міській прокуратурі діє електронна пошта [email protected]  для направлення електронних звернень,  також  шляхом  заповнення  електронної форми, та визначено контактний номер телефону 527-72-44 для отримання усних звернень.