Порядок подачі усних та електронних звернень до прокуратури міста

 

    28 жовтня 2015 року набувають чинності окремі положення Закону України від 2 липня 2015 року № 577-УІІІ “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного та усного звернень.

    Відповідно Закону письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

    Також, громадянин може подати усне звернення по телефону.

    У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

    З метою реалізації вищевказаних норм Закону у прокуратурі міста шляхом  заповнення електронної форми, а також визначено контактний номер телефону 527-72-44 для отримання усних зверень.

    У прокуратурах районів міста письмове звернення на електронну пошту та усне звернення по телефону можуть бути скеровані на наступні електронні адреси та телефони.

 

Київська місцева прокуратура № 1

 
Київська місцева прокуратура № 2
 
Київська місцева прокуратура № 3
 
Київська місцева прокуратура № 4
 
Київська місцева прокуратура № 5
 
Київська місцева прокуратура № 6
 
Київська місцева прокуратура № 7
 
Київська місцева прокуратура № 8
 
Київська місцева прокуратура № 9
 

Київська місцева прокуратура № 10