02.03.2017

Колишнього керівника та екс-службовців регіонального відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» судитимуть за розкрадання 14 млн гривень

     

Київською місцевою прокуратурою №7 скеровано до суду обвинувальний акт відносно екс-керівника Київського центрального відділення ПАТ «Банк «Київська Русь» та двох його колишніх підлеглих за обвинуваченням у привласненні грошових коштів в особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191 КК України, ч. 2 ст. 366 КК України).
 
Встановлено, що начальник відділення, вступивши у змову із завідувачем каси та начальником відділу, організував схему незаконного збагачення шляхом підроблення документів на видачу готівкових коштів з карткових рахунків 421 клієнта.
 
На підставі вказаних підроблених документів упродовж грудня 2014 – травня 2015 зловмисникам вдалося заволодіти коштами на загальну суму понад 14 млн гривень.
 
Наразі обвинувальний акт відносно екс-службовців банку скеровано до Солом'янського райсуду столиці для розгляду по суті.
 
За вчинене зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3336