15.06.2017

Столична прокуратура викрила оперуповноважених одного з райуправлінь поліції на систематичному хабарництві та «кришуванні» груп кишенькових злодіїв

    

Слідчими прокуратури міста Києва спільно з працівниками ДВБ НП України та СБУ в місті Києві та Київській області викрито та затримано двох оперуповноважених одного з районних управлінь поліції в м. Києві, які займалися системним хабарництвом та прикриттям осіб, які вчиняли крадіжки в ТРЦ та збували крадене.
 
Як встановлено слідством, зазначені працівники поліції організували на території Деснянського району столиці злочинну діяльність груп кишенькових злодіїв з числа осіб ромської національності та вихідців із кавказького регіону. Під час скоєння ними злочинів, правоохоронці забезпечували їм прикриття та допомагали уникнути відповідальності. Крім того, укривали факти крадіжок від реєстрації та фальсифікували звернення громадян з цього приводу.
 
Слід зазначити, що до своєї протиправної діяльності, працівники поліції залучили окремих представників охорони одного з ТРЦ столиці, які контролювали за грошову винагороду діяльність злодіїв, а також знищували наявні відео докази із системи відеонагляду торгівельного центру.
 
Крім того, окремим нелегальним заробітком для вказаних поліцейських стала організація систематичних поборів з місцевих підприємців, а також з осіб, які займаються збутом краденого.
 
Саме під час одержання щомісячної плати від одного з підприємців вказані поліцейські були затримані.  
 
В рамках кримінального провадження 14 та 15 червня 2017 слідчими столичними прокуратури спільно з іншими правоохоронцями проведено понад 20 обшуків, у тому числі у приміщеннях згаданого ТРЦ, а також за місцем проживання осіб ромської національності в м. Києві та Київській області.
 
Затриманим правоохоронцям готується повідомлення про підозру.
 
Слідчі дії тривають.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва 

кількість переглядів: 4434