27.06.2017

Прокуратура міста Києва завершила розслідування вбивства Олеся Бузини

    

Прокуратурою міста Києва завершено досудове розслідування у резонансному кримінальному провадженні за фактом вбивства українського журналіста Олеся Бузини, що сталося 16 квітня 2015 року у Києві.
 
За результатами розслідування 27.06.2017 підозрюваним Андрію Медведьку та Денису Поліщуку, а також їхнім адвокатам, вручені повідомлення про завершення досудового розслідування у кримінальному провадженні та надано доступ для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування.
 
Зауважимо, що у кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі та процесуальні дії. До матеріалів досудового розслідування серед іншого долучені висновки судової експертизи генетичної ідентифікації та відповіді на запити про надання міжнародної правової допомоги, які надійшли з компетентних органів Сполучених Штатів Америки та Італійської Республіки.
 
Дії підозрюваних кваліфіковано п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання зброї) КК України.
 
Після завершення ознайомлення сторін кримінального провадження із матеріалами досудового розслідування обвинувальний акт буде передано до суду.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3670