16.02.2018

Директора «Еліта-центр» затримали у Києві під час спроби провернути чергову аферу

    

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №9 викрито та задокументовано протиправну діяльність директорів двох будівельних компаній, які свого часу організували фінансову піраміду із продажу нерухомості «Еліта центр».
 
Встановлено, що директор ТОВ «Еліта центр», діючи у змові з керівником ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "ПСП ЛТД», вимагали 50 тис доларів США від власника квартири у новобудові «Еліта центр» за припинення майнового спору щодо визнання права власності на це житло.
 
Зловмисники за вказану винагороду пропонували свою допомогу у вирішенні питання щодо не відкриття проти власника квартири цивільних справ та відклик існуючих позовів щодо права власності на це житло, яке вони самі ж реалізували кільком покупцям.
 
У четвер, 15 лютого, директор ТОВ «Еліта центр» був затриманий за місцем свого проживання, а його спільник - під будівлею Оболонського райсуду столиці одразу після одержання зазначених грошових коштів.
 
На даний час за погодження з Київською місцевою прокуратурою №9 директору ТОВ «Еліта центр» та ТОВ "Будівельно-інвестиційна компанія "ПСП ЛТД» повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.368-3 КК України.
 
Підозрюваним готується клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі дії, які проводяться спільно з працівниками УЗЕ у м. Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України, тривають.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3548