16.03.2018

Прокуратура оголосила підозру приватному нотаріусу, який сприяв рейдерському захопленню торгівельного центру вартістю 120 млн грн

     

Київською місцевою прокуратурою №2 повідомлено про підозру приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу, який сприяв рейдерському захопленню майнового комплексу – торгівельного центру у м. Києві площею понад 4 тис. кв. м. вартістю майже 120 мільйонів гривень.
 
Так, за результатами проведеного досудового розслідування встановлено, що нотаріус зловживаючи своїми повноваженнями, з метою отримання неправомірної вигоди у розмірі 18 тис. доларів незаконно здійснив державну реєстрацію речових прав на вказаний об’єкт нерухомості, на сторонніх осіб.
 
В результаті протиправних дій приватного нотаріуса майно вибуло з законного володіння власників. 
 
У ході слідства завдяки злагодженій роботі прокурорів Київської місцевої прокуратури №2 та працівників національної поліції злочинну схему вдалося викрити, а об’єкт нерухомості повернути законним власникам.
 
Наразі приватному нотаріусу повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 365-2, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 206 – 2 КК України (зловживанні повноваженнями особою, яка здійснює професійну діяльність, пов’язану із наданням публічних послуг та пособництво у протиправному заволодінні майном підприємства, шляхом вчинення правочинів, з використанням підроблених документів, яке заподіяли велику шкоду.) та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 5022