23.03.2018

Голову гаражного кооперативу затримано на вимаганні 120 тис. грн неправомірної вигоди

    

Київською місцевою прокуратурою № 1 у скоординованій співпраці з працівниками УЗЕ у м. Києві ДЗЕ НП України та слідчим відділом Голосіївського управління поліції ГУНП у місті Києві викрито злочинні дії голови гаражного кооперативу, який вимагав та отримав від громадянина неправомірну вигоду в сумі 120 000 грн.
 
Встановлено, що очільник кооперативу вимагав у громадянина 120 тис. грн. за надання в користування земельної ділянки у Голосіївському районі столиці та розташованого на ній нежитлового приміщення, загальною площею 20 кв.м.
 
З метою отримання неправомірної вигоди останній штучно створював перешкоди громадянинові, який мав договір купівлі-продажу земельної ділянки із розташованою на ній спорудою, в доступі до придбаного майна, а також висловлював погрози щодо його передачі іншим особам у разі неоформлення членства в  кооперативі та несплати 120 000 грн. нібито в якості членських внесків та податку за користування землею та й ще обіцяв посприяти у перереєстрації права власності на майно та земельну ділянку.       
 
У ході проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій  здирника затримано «на гарячому» при отриманні обумовлених грошових коштів.
 
Слідчі дії тривають, проводяться обшуки у службових приміщеннях кооперативу та за місцем мешкання фігуранта.
 
Вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину. Досудове розслідування здійснюється за ч. 4 ст. 368-3 КК України.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4178