04.04.2018

На кордоні з Румунією затримано злодійку, яка орудувала на столичному вокзалі під прикриттям підполковника поліції та втекла під час обрання запобіжного заходу

   

Слідчими прокуратури міста Києва спільно із оперативними співробітниками ДВБ ГУ НП України на території Закарпатської області поблизу кордону з Румунією затримано одну із фігуранток кримінального провадження щодо організованої злочинної групи з числа співробітників кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський, під прикриттям яких на столичному вокзалі тривалий час орудували професійні крадії.
 
Як повідомлялось раніше, вказана злочинна група, яку очолював підполковник поліції – начальник сектору поліції на станції Київ-Пасажирський, була викрита працівниками столичної прокуратури у січні 2018 року. До злочинної діяльності підполковник залучив 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість «працювати» на вокзалі. 
 
Після викриття їхньої діяльності 8 членам злочинного угруповання було оголошено про підозру. У подальшому суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
Однак одна фігурантка, розуміючи неминучість покарання за вчинені злочини, під час перерви у судовому засіданні з розгляду її санкції залишила приміщення суду та подалась у біга. 
 
Завдяки вдало спланованим оперативно-розшуковим заходам та слідчим діям місцеперебування розшукуваної жінки вдалось встановити, а її саму 03.04.18 затримати поблизу державного кордону.
 
На даний час вирішується питання щодо доставки підозрюваної до суду для обрання запобіжного заходу. Слідство у кримінальному провадженні триває.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4622