23.04.2018

Київська прокуратура затримала податківця за підозрою у прикритті місць розпусти та зберіганні наркотиків

    

Київською місцевою прокуратурою № 1 спільно з Нацполіцією під час документування протиправної діяльності в сфері надання сексуальних послуг викрито  працівника ГУ ДФС України в м. Києві, який здійснював прикриття цих злочинів та регулярно отримував за це винагороду.
 
Так, у ході досудового слідства правоохоронці встановили групу з трьох осіб, які на території столиці організували нелегальний бізнес з надання сексуальних послуг та діяли під прикриттям вказаного співробітника ДФС.
Згідно з матеріалами слідства, податківець упродовж тривалого часу отримував на банківську картку від 3 до 20 тис. гривень щомісяця за неперешкоджання їхній діяльності. 
 
Службовця затримали за місцем проживання. Крім того, під час проведення обшуку в його помешканні виявили та вилучили особливо небезпечний наркотичний засіб амфетамін.
 
Зазначену особу було затримано в порядку ст. 208 КПК України.
 
На даний час йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) та ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів) КК України.
 
Крім того, за вказаним фактом оголошено підозру за ст. 302 (створення або утримання місць розпусти) та ст. 303 (сутенерство)  КК України ще одній фігурантці даного кримінального провадження, стосовно інших двох осіб – складено адміністративні протоколи. Досудове слідство триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 3253