16.05.2018

Київською прокуратурою припинено масштабне виробництво марок акцизного податку, затримано 11 осіб

    

Київською місцевою прокуратурою № 7 та Прокуратурою міста Києва спільно зі співробітниками ГУ КЗЕ СБ України проведено успішну спецоперацію з викриття масштабного виробництва та збуту підроблених марок акцизного податку та припинено діяльність групи осіб, які налагодили функціонування розгалуженої мережі по виробництву та збуту у всіх регіонах України підроблених марок акцизного податку.
 
Правоохоронцями задокументовано, що група ділків, застосовуючи методи конспірації, та з використанням промислового обладнання організували у двох підпільних цехах, розташованих у Львівській області масштабне виробництво та реалізацію через мережу поштових відправлень підроблених марок акцизного податку, що забезпечувало введення в офіційний обіг фактично недоброякісної алкогольної продукції.
 
В ході проведення широкомасштабної міжрегіональної спецоперації припинено протиправне функціонування вказаних цехів та заблоковано канали постачання контрафакту в регіони.
 
При проведенні невідкладних слідчих дій у порядку ст. 208 КПК України затримано 11 активних учасників злочинної групи. Вилучено величезну кількість готових підроблених акцизних марок, загальна вага яких становить декілька тонн, обладнання для їх виготовлення, підтверджуючу чорнову бухгалтерію, значні суми незаконно здобутих грошових коштів тощо.
 
Слід зазначити, що лише за один місяць правоохоронцями задокументовано нанесення збитків державному бюджету на суму понад 20 млн. грн.
Наразі 11 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 199 КК України, вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.
 
Слідчі дії тривають, встановлюються всі особи, причетні до вчинення вказаного кримінального правопорушення, та використання підроблених марок акцизного податку.
 

Прес-служба прокуратури міста Києва
 
 

кількість переглядів: 3897