25.05.2018

У Києві колишньому правоохоронцю присудили 5 років позбавлення волі за хабар

    

За участі столичної прокуратури Подільським районним судом міста Києва оголошено обвинувальний вирок колишньому міліціонеру, який вимагав та одержав 24 тисячі гривень неправомірної вигоди.
 
Прокурором у суді доведено, що, перебуваючи на посаді слідчого районного управління міліції, обвинувачений вимагав від громадянки вказані грошові кошти за не притягнення її до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжки.
 
Вироком суду зловмисника визнано винним за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах України строком на 2 роки.
 
Оскільки у судовому засіданні прокурор наполягав на призначенні обвинуваченому покарання у вигляді 8 років позбавлення волі, на рішення суду першої інстанції стороною обвинувачення готується апеляція.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3195