21.01.2019

У Києві припинено діяльність онлайн порно-студії (ФОТО)

    

За процесуального керівництва столичної прокуратури слідчим відділом з розслідування особливо тяжких злочинів та УБЗПТЛ ГУ НП у м. Києві викрито злочинну групу, яка займалася виготовленням та розповсюдженням відеопродукції порнографічного характеру.
 
Організатором нелегального бізнесу виявився 31-річний уродженець АРК Крим. Близько півроку тому чоловік винайняв у столиці 4-х поверховий приватний будинок та обладнав його комп’ютерами, професійним освітленням, веб-камерами та спеціальними меблями для того, щоб створити привабливий антураж для клієнтів.
 
Для роботи із зазначеним обладнанням організатор винайняв адміністраторів, які у свою чергу через мережу Інтернет підшукали молодих жінок,  які погодились з вимогами працевлаштування та були обізнані про виконання ними незаконних дій. Загалом у віртуальній порно-студії працювало 13 моделей.
 
Порнографічне відео транслювали в режимі реального часу відвідувачам відповідного сайту. Оплата здійснювалась на банківські рахунки, зазначені адміністраторами.
 
Під час обшуків правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку, мобільні телефони, грошові кошти та інші речові докази.
 
На даний час організатору та 4 співучасникам злочину оголошено підозри за ч. 3 ст. 301 (Виготовлення, збут і розповсюдження кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру) Кримінального кодексу України.
 
Зловмисникам загрожує до семи років позбавлення волі. Досудове слідство триває.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2421