01.04.2019

У Києві викрили підприємця, який в обхід закону виготовляв та торгував мобільними телефонами «Apple»

    

Столичною прокуратурою спільно зі слідчими фіскальної служби викрито фізичну особу-підприємця, який ухилився від сплати податків шляхом відображення недостовірних даних в податковій звітності про обсяги доходів від реалізації на території міста Києва та інших регіонів країни мобільних телефонів марки «Apple» та аксесуарів до них, імпортованих з Китаю та США, на адресу підприємств та громадян.
 
Під час проведення обшуку за місцем здійснення підприємцем своєї діяльності слідчими ДФС виявлено та вилучено мобільні телефони різних моделей марки «Apple» у кількості понад 860 одиниць, запчастини до мобільних телефонів різних моделей марки «Apple» у загальній кількості 959 одиниць, у тому числі спеціальне обладнання для складання цих мобільних телефонів, та інші аксесуари на загальну суму понад 6 млн. грн.
 
Слідством зібрані дані, які свідчать про фальсифіковане виробництво мобільних телефонів «Apple» із використанням спеціального технічного обладнання та незаконно ввезених деталей до цих товарів марки «Apple».
 
Перебуваючи на спрощеній системі оподаткування, підприємець свідомо занижував обсяги реальних доходів, які складали орієнтовно близько 5 млн. грн. щомісячно, хоча до органів ДФС подавав річні податкові декларації із недостовірними даними про отримання річного доходу на суми, що не перевищували 1 млн. грн.
 
На даний час слідство триває, призначено судові експертизи та проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 325