31.07.2019 Прокуратура оголосила підозру посадовцю ДУСі у незаконному заволодінні приміщенням у центрі Києві вартістю 2,7 млн грн
Київською місцевою прокуратурою №10 повідомлено про підозру посадовцю Державного управління справами та двом спільникам за фактом незаконного заволодіння приміщенням, що перебувало в державній власності.
![]() У подальшому дане приміщення було продано зловмисниками третій особі.
За результатами розслідування трьом фігурантам даного провадження повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 190 КК України.
За місцем проживання та службової діяльності підозрюваних місцевою прокуратурою спільно з Шевченківським управлінням поліції та УЗЕ в м. Києві проведено обшуки, у ході яких вилучено бланки свідоцтв про право власності, технічну документацію на нежитлове приміщення, що є предметом вчиненого кримінального правопорушення, та грошові кошти.
На даний момент вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.
На незаконно відчужений об’єкт державної власності накладено арешт.
Прес-служба прокуратури міста Києва
|
кількість переглядів: 4256 |