14.08.2019

Власнику човна, що спричинив смертельну аварію на Дніпрі, повідомлено про підозру

     

Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно зі слідчими відділу поліції в річковому порту Київ ГУНП в місті Києві повідомлено про підзору власнику моторного човна за фактом порушення чинних на транспорті правил, що спричинило загибель людини.
 
Встановлено, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння здійснював керування моторним човном на борту якого знаходилися пасажири.
 
Здійснюючи рух річкою Дніпро (між мостом «Метро» та мостом «Патона»),  власник човна здійснив на великій швидкості небезпечний маневр в сторону яхти, яка рухалась по лівому борту, внаслідок чого трапилося зіткнення двох човнів.
 
Унаслідок удару пасажир моторного човна отримав тяжкі тілесні ушкодження, від яких помер.
 
З метою уникнення відповідальності за скоєний злочин, власник моторного човна намагався втекти з місця події, проте в подальшому був затриманий працівниками поліції річкового порту «Київ»
 
За результатами проведення комплексу слідчих дій та на підставі судової водно-транспортної експертизи, власнику моторного човна повідомлено про підозру за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст. 291, ч. 3 ст. 135 КК України (порушення чинних на транспорті правил та залишення в небезпеці особи, що спричинило її смерть). Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
 
Досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2350