13.02.2020

Суд вдруге почав розглядати справу горе-матері, яка заморила голодом 1-річного сина

              

За участі Київської місцевої прокуратури № 1 Голосіївський районний суд міста Києва провів підготовче засідання у справі за обвинуваченням жінки, яка на 11 днів залишила в квартирі двох своїх дітей - однорічного сина, який від голоду помер, та дворічну доньку.
 
За результатами судового засідання суд призначив обвинувальний акт до розгляду та продовжив обвинуваченій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
 
Наступне судове засідання заплановано на 17 лютого 2020 року.
 
Нагадаємо, 29 серпня 2019 року Голосіївський районний суд міста Києва визнав обвинувачену винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 135 КК України (залишення в небезпеці) та засудив до 8 років позбавлення волі.
 
Оскільки прокуратура наполягала на призначенні жінці довічного позбавлення волі за п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої дитини), вказаний вирок був оскаржений в апеляційній інстанції.
 
18 грудня 2019 року Київський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури міста Києва, скасував вирок Голосіївського райсуду столиці, а кримінальне провадження направив на новий судовий розгляд у той же суд в іншому складі суду.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2811