23.06.2020

Київська прокуратура повідомила про підозру заступнику генерального директора КП «Плесо»

             

Київською місцевою прокуратурою № 4 спільно з Дніпровським УП ГУНП у м. Києві за оперативного супроводження Центрального МРВ ГУ СБУ у місті Києві та Київській області повідомлено про підозру заступника генерального директора КП «Плесо» у привласненні та розтраті бюджетних коштів, виділених на розчистку та благоустрій струмка Віта в Голосіївському районі м. Києва.
 
Згідно з матеріалами слідства, КП «Плесо» уклало з підрядниками договір щодо проведення робіт розчистки та благоустрою струмка Віта - лівої притоки річки Віта, що впадає в Дніпро. У подальшому, попри те, що роботи не були виконані у повному обсязі, заступник генерального директора КП «Плесо» вніс неправдиві відомості до офіційних документів, на підставі яких на рахунки підрядних підприємств були безпідставно перераховані понад 800 тисяч гривень.
 
За результатами слідства посадовцю КП «Плесо» повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191(привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення)  КК України та обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 630 тис грн.
 
Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
 
Як повідомлялось раніше, в межах вказаного кримінального провадження прокуратура повідомила про підозру директорам підрядної та субпідрядної організацій, що виконували роботи з благоустрою струмка.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2528