01.07.2020

Прокуратура вживає заходи для попередження безпідставної розтрати 354 млн гривень бюджетних коштів на будівництві Великої Окружної дороги

               

Прокуратура міста Києва під час здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні встановила факт порушення державних інтересів при здійсненні закупівлі відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі».
 
Установлено, що у квітні 2020 року комунальним підприємством «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» здійснювалася закупівля послуг з виконання додаткових робіт з будівництва відрізку Великої Окружної дороги протяжністю 1,8 км на загальну суму 354, 2 млн грн.
 
При цьому комунальним підприємством було безпідставно застосовано переговорну процедуру закупівлі, тобто без проведення аукціону, та укладено з товариством договір на виконання цих робіт за бюджетні кошти.
 
Таким чином державні закупівлі були проведені без конкурентних засад, а територіальна громада втратила можливість провести роботи за меншу суму коштів.
 
Зважаючи на викладене, прокуратура міста звернулась до суду з позовом про визнання незаконним, скасування рішення тендерного комітету та визнання недійсним укладеного договору.
 
Прес-служба прокуратура міста Києва

кількість переглядів: 2648