10.08.2020

Ще одному учаснику побиття чоловіка в метро повідомлено про підозру

                      

Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно зі слідчими управління поліції в метрополітені ГУНП у м. Києві повідомлено про підозру ще одному учаснику хуліганських дій у столичному метрополітені.
 
Як повідомлялося, 5 березня поточного року, під час руху електропотягу  КП «Київський метрополітен» між станціями метро «Оболонь» та «Почайна» між групою молодиків та одним з пасажирів стався конфлікт.
 
Перебуваючи у вагоні, чоловіки гучно висловлювались нецензурною лайкою, у зв’язку з чим 20-річний киянин зробив їм зауваження. У відповідь молодики, діючи з хуліганських мотивів, почали наносити йому удари руками і ногами по різним частинам тіла, навіть після того, як останній втратив свідомість.
 
За результатами розслідування встановлено всіх учасників вказаних подій. Обвинувальні акти відносно трьох підозрюваних за ч. 2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб) вже скеровано до суду для розгляду по суті.
 
Ще одному учаснику побиття 5 серпня 2020 року повідомлено про підозру. Найближчим часом обвинувальний акт відносно нього також буде скеровано до суду.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1390