26.01.2021

Прокуратура вимагає повернути у власність громади міста незаконно відчужену квартиру

                                                              

Київська місцева прокуратура № 10 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді квартиру вартістю понад 2 млн гривень.
 
Установлено, що у квартирі по вул. Іван Франка, що Шевченківському районі столиці проживала самотня жінка, після смерті якої шахраї зареєстрували право власності на квартиру за собою та зайняли її.
 
Підставою для реєстрації права власності став підроблений договір дарування квартири.
 
Зважаючи на те, що вказаний договір не укладався та нотаріусом не посвідчувався, місцева прокуратура звернулась до Шевченківського районного суду міста Києва з вимогою витребувати вказану квартиру на користь територіальної громади міста Києва та скасувати державну реєстрацію права власності на неї.
 
Крім того, за вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за результатами розслідування якого обвинувальний акт відносно виконавця за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 ч. 4 ст. 190 КК України скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури 

кількість переглядів: 416