09.03.2021 Підозрюваного у нападі на 10-річну дівчинку взято під варту
За клопотанням ювенальних прокурорів Київської місцевої прокуратури № 4 чоловіку, який напав 10-річну дівчинку з метою вчинення розпусних дій, обрано безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
![]() Завдяки злагодженим діям правоохоронців зловмисника вдалося оперативно розшукати та затримати. Ним виявився місцевий житель, 1989 року народження, який працює у одній із столичних шкіл заступником директора з господарської роботи.
Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій відносно малолітньої особи).
Наразі досудове розслідування триває. Перевіряється причетність підозрюваного до вчинення аналогічних злочинів.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Київської міської прокуратури
|
кількість переглядів: 3606 |