14.05.2021

Екскерівнику КП «Міський магазин» повідомлено про підозру за фактом привласнення бюджетних коштів на ремонті приміщення «Сяйво Книги»

                                                                            

Подільською окружною прокуратурою міста Києва спільно зі слідчими управління поліції в метрополітені ГУНП у м. Києві повідомлено про підозру колишньому директору КП «Міський магазин» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) за фактом привласнення бюджетних коштів у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).
 
Слідством встановлено, що комунальним підприємством «Міський магазин» було проведено процедуру закупівлі щодо реставрації приміщення в житловому будинку - пам’ятці архітектури, містобудування, історії місцевого значення, у якому понад пів століття знаходиться книжковий магазин «Сяйво Книги».
 
У подальшому, підозрюваний, перебуваючи на посаді директора КП «Міський магазин», з метою заволодіння бюджетними коштами підписав акти приймання виконаних будівельних робіт та акт вартості устаткування, достеменно знаючи про те, що такі устаткування не змонтовано, а роботи вказані у актах, невиконанні у повному обсязі. 
 
Як наслідок на рахунок підрядника перераховано грошові кошти за невиконанні в повному обсязі роботи та послуги у розмірі близько 620 тис. гривень, що підтверджується результатами судової будівельно-технічної експертизи.
 
Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим учасникам злочину.
 
Викриття злочину здійснювалося за оперативного супроводження ГУ СБУ в місті Києві та Київської області.
 
Досудове розслідування триває.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 2435