22.06.2021

Працівників Київського СІЗО викрито у організації схеми збуту наркотичних засобів на території установи

       

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито злочинну діяльність організованої групи із числа працівників ДУ «Київський слідчий ізолятор», які займались доставкою та збутом наркотичних засобів на території установи (ч. 3 ст. 307 КК України).
 
Слідством встановлено, що злочинну діяльність зі збуту наркотичних речовин - метадону та канабісу, організували та здійснювали четверо працівників Київського СІЗО.
 
З метою документування злочинної діяльності правоохоронцями проведено ряд оперативних закупок вказаних наркотичних засобів.
 
Фігурантів кримінального провадження затримано «на гарячому» під час чергового збуту наркотичних засобів на території установи.
 
Наразі працівникам Київського СІЗО готуються повідомлення про підозру, вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.
 
Викрито правопорушення прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві за оперативного супроводження Головного оперативного управління ДБР та оперативного відділу ДУ «Київський слідчий ізолятор».
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 616