16.08.2021

Викрито екс-поліцейського, який 4 роки не ходив на роботу, але отримував зарплату за сприяння свого керівника

                              

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури слідчими ТУ ДБР, розташованому у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України 13.08.2021 повідомлено про підозру двом колишнім працівникам столичного управління поліції за фактами привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого у великих розмірах ( ч. 4 ст. 191 КК України).
 
За даними слідства працівник одного з управлінь ГУНП у місті Києві з метою привласнення грошових коштів, вступив у змову зі своїм безпосереднім керівником, який виступав пособником у вказаному злочині.
 
Таким чином, починаючи з жовтня 2016 року по грудень 2019 року, вказаний працівник поліції отримував заробітну платню за роботу в органах поліції міста Києва при цьому на своє робоче місце не виходив, покладені на нього службові обов’язки не виконував, фактично проживав у місті Львів. В свою чергу, його безпосередній керівник всіма засобами укривав від керівництва ГУНП в м. Києві факт відсутності свого підлеглого на роботі.
 
В результаті неправомірних дій державі завдано збитків, які становлять близько 400 000 грн.
 
На теперішній час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.
 
Заходи з викриття злочину проведено за сприяння керівництва ГУ НП в м. Києві.
 
Пресслужба Київської міської прокуратури

кількість переглядів: 4802